Álláslehetőségek

Fiatal informatikus csapatunk soraiba keresünk olyan munkatársakat, akik egyetem, főiskola mellett vagy akár részmunkaidőben szívesen végeznének a számítástechnika minden területére kiterjedő feladatokat, melyek egy iroda működése során csak felmerülhetnek. Megbízásaink zöme Linuxos környezethez köthető, de a Windows-os jellegű megkeresések is gyakoriak. A feladatok megoldása jellemzően otthonról saját gép és internetkapcsolat révén történik, így ezeket sajnos nem nélkülözheted.

Feladataink közé tartozik:

  • Tintapatron, nyomtató, router vagy komplett konfiguráció beszerzése, üzembe helyezése.
  • Rendszerüzemeltetés és felügyelet.
  • Munkaállomások karbantartása (Windows XP, Windows 7).
  • Operációs rendszer vagy egyéni programok telepítése.
  • Levelezés, tűzfal és távoli hozzáférések konfigurálása.
  • Irodai alkalmazások beállítása mobiltelefonokon.
  • Egyéni felhasználói megbízások alapján alkalmazások, szkriptek fejlesztése.
  • Bejelentett hibák elhárítása.
  • Új technológiák folyamatos követése, azok meglévő rendszerekbe való integrálása.
  • Újítások bevezetése a hatékonyság növelése érdekében.

Amire szükséged lehet:

  • Jó kapcsolat a hardvereszközökkel.
  • Windows operációs rendszer alapos ismerete.
  • Otthonos mozgás a Linux világában (akár rendszergazdai képességekkel).
  • Programozói véna (alkalmazott technológiák: Linux-shell, Perl, Python, MS-DOS batch, Java).
  • Érzék a felhasználókkal történő kommunikációhoz.
  • Jó problémamegoldó képesség.
  • Érdeklődés az újdonságok, technikai megoldások iránt.

Ha netán ezek némelyike nem is az erősséged, de azokon a területeken sem érzed teljesen elveszettnek magad, akkor is tárt karokkal várunk!

Amit kínálunk:

  • Megállapodás szerinti bérezés.
  • Munkaidő egyéni lehetőségek szerint alakítható.
  • Az itt szerzett tapasztalatok adott esetben referenciaként is felhasználhatók.
  • Akár diplomamunkának is beillő témák kidolgozása és realizációja.

Jelentkezésed a következő elérhetőségeink valamelyikén várjuk:

Kapcsolat:
Molnár Balázs
Telefon:
06-30-602-1548
kapcsolat@novin.hu

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

Utolsó módosítás: ¤ Oldalt készítette: Novin [észrevétel]